HAPPY CHRISTMAS DAY 2026 

Happy Hairservice – Berkel en Rodenrijs 
Maandag 30 november 2026 
10:00 – 16:00 uur 
Gratis toegang tot Happy Christmas Day + Goodiebag 

Een feestelijke dag vol educatie, live demonstraties, challenges, merken, exclusieve aanbiedingen en Christmas vibes

In-store activiteiten 

Partner Activiteit 
BHBD Extension Advice Bar – ontdek BHBD, bekijk en voel de verschillende extensions en krijg persoonlijk advies over kleur, toepassing en mogelijkheden voor jouw salon. 
Maria Nila Discover Maria Nila Bar – maak kennis met Maria Nila, ontdek de verschillende Care & Style-lijnen en krijg persoonlijk product- en salonadvies. 
Vitality’s Try-Out Bar – ontdek, voel en probeer verschillende Vitality’s-producten en laat je adviseren door de experts. 
Beauty Pillow Try-Out Bar – ervaar zelf het verschil van Beauty Pillow en ontdek de voordelen voor haar, huid en slaapcomfort. 
Olivia Garden Personalize Your Finger Brush – ontvang bij aankoop van een Finger Brush gratis decoratieve charms en maak jouw brush helemaal persoonlijk. 
Kyone Tool & Advice Bar – ontdek de tools van Kyone, krijg persoonlijk advies en vind de schaar of tool die bij jouw manier van werken past. 

Live on the Floor 

11:30 – 12:00 | SPEED CHALLENGE 
️ Hikmet Kusal 
Gesponsord door Indola 
Live speed challenge 

13:30 – 14:00 | SPEED CHALLENGE 
️ Marielle Schuch 
Gesponsord door Schwarzkopf 
Live speed challenge 

15.30 – 16:00 | LIVE DEMONSTRATIE 
 Vitality’s Flowy 
Ontdek Flowy live en laat je inspireren door styling, beweging en finishing. 

Seminars 

Tijd Educator 
10:00 – 11:30 Pascal den Dikkenboer 
12:00 – 13:30 Daan Kneppers 
14:00 – 15:30 Dominique Vleer 

Datum: 30 november 2026 

Prijs: € 25,00 Je volledige ticketbedrag krijg je terug als shoptegoed! 
Bij je seminar ontvang je een voucher t.w.v. €25,-, uitsluitend te besteden bij een aankoop tijdens Happy Christmas Day op 30 november 2026

Pascal den Dikkenboer – Look & Learn 

Tijdens Happy Christmas Day verwelkomen we Pascal den Dikkenboer, hairstylist en eigenaar van Hier & Haar in Amsterdam

Pascal staat voor creativiteit, vakmanschap en haar met karakter. Met zijn eigen kijk op knippen en styling weet hij techniek en creativiteit samen te brengen tot eigentijdse, draagbare looks. 

Tijdens deze dynamische Look & Learn neemt Pascal je mee in zijn manier van werken. Hij deelt zijn technieken, visie en praktische tips en laat zien hoe je met de juiste keuzes een look nét dat beetje extra geeft. 

Verwacht een energieke sessie vol kniptechniek, styling, inspiratie en vooral veel plezier in het vak

Look & Learn Seminar 

Cursusduur: 10.00 – 11.30

Daan Kneppers – Look & Learn

Daan Kneppers beweegt zich al jaren op het snijvlak van kunst, mode en haar. Met een achtergrond als kunstenaar ontwikkelde hij een herkenbare signatuur waarin grafische precisie en organische vormen elkaar voortdurend uitdagen. Juist in die spanning ontstaan zijn meest karakteristieke looks: krachtig, verfijnd met oog voor detail. 

Zijn werk is gepubliceerd in internationale titels als Vogue, Harper’s Bazaar en Numéro, en hij werkte backstage tijdens Fashion Weeks in onder andere Parijs en Milaan. Vanuit die ervaring vertaalt hij high fashion naar technieken en inzichten die direct toepasbaar zijn in het vak.  

Naast zijn werk als internationaal hairstylist is Daan medeoprichter van VAHQ School en een van de oprichters van salon en studio VAHQ in Amsterdam: een plek waar creativiteit, vakmanschap en kennisdeling samenkomen. Met zijn trainingen inspireert hij kappers om verder te kijken dan trends alleen en een eigen creatieve handtekening te ontwikkelen.  

Verwacht inzicht in een manier van kijken, denken en creëren. Want uiteindelijk is haar een medium waarmee je een verhaal kunt vertellen. 

Look & Learn Seminar 

Cursusduur: 12.00 – 13.30

Dominic Vleer – Look & Learn

Dominic Vleer is een gerenommeerd haarstylist, ondernemer, businesscoach en internationaal educator. Als eigenaar van Atelier DMNC, meervoudig bekroond met prestigieuze awards  en ambassadeur van L’Oréal Professionnel reist hij de wereld over om kappers te inspireren met zijn visie op vakmanschap, creativiteit en ondernemerschap. 

Tijdens Happy Days van Happy Hairservice neemt Dominic je mee in de wereld van feestelijke hairstyling. Met zijn creatieve blik, technische expertise en passie voor het vak laat hij zien hoe je klanten kunt verrassen met inspirerende looks voor de feestdagen. Verwacht een interactieve demonstratie vol praktische inspiratie, trends en technieken die direct toepasbaar zijn in de salon. 

Look & Learn Seminar 

Cursusduur: 14.00 – 15.30